Армію окупантів в Олешках Херсонської області поповнили темношкірі найманці

Темношкірі найманці РФ прибули в Олешки Херсонської області. Про це повідомив військовий рух українців і кримських татар "Атеш" у Телеграм 24 лютого.

"Агенти "Атеш" з окупованих Олешок Херсонської області повідомляють, що 22 лютого в місто прибув загін темношкірих російських найманців. Вони розквартирувалися в місцевому Будинку культури", - ідеться в повідомленні.

Підкреслюється, що йдеться про елітний підрозділ із дорогим обмундируванням і новою технікою. Серед їхнього озброєння помічено важку броньовану техніку та вантажівки з позначками у вигляді ієрогліфів.

"Рашисти активно залучають найманців з усього світу: Африка, Середня/Дальня Азія і навіть Південна Америка. Мабуть, є проблеми з мотивацією у росіян воювати за "русскій мір" в Україні. Особливо цинічно на цьому тлі звучать звинувачення представників Москви проти українського Інтернаціонального легіону. Однак лицемірство - найменший із гріхів рашистів", - пише "Атеш".

Раніше повідомлялося, що росіяни розмістили дивізіон С-400 у Сакському районі Криму

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті