Темношкірі найманці у складі армії РФ беруть участь у штурмах на Дніпрі на Херсонщині

Російські темношкірі найманці беруть участь у річкових штурмах на Дніпрі в Херсонській області. Про це з посиланням на своїх агентів повідомив військовий рух українців і кримських татар "Атеш" у Телеграм 26 лютого.

"Агенти "Атеш" із Херсонської області повідомляють, що темношкірі найманці беруть безпосередню участь у річкових десантних операціях ЗС РФ на Дніпрі, штурмуючи українські позиції", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що агенти "Атеш" фіксують нічні переміщення вантажівок із темношкірими найманцями і трали з моторними човнами в напрямку населеного пункту Забарине. Зранку трали і вантажівки повертаються на південь області без вантажу. 

"Раніше цю ж інформацію нам передавали агенти зі складу ЗС РФ. Зазначається, що човни обладнані мобільними засобами РЕБ", - сказано також у повідомленні.

"Атеш" підкреслює, що "...найманців росіяни використовують як гарматне м'ясо, відправляючи на свідомо нездійсненні завдання.

Раніше повідомлялося, що армію окупантів в Олешках Херсонської області поповнили темношкірі найманці.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті