Ситуація на Бахмутському напрямку ускладнилася - Зеленський

Ситуація на Бахмутському напрямі стає складнішою. Про це у вечірньому відеозверненні заявив президент України Володимир Зеленський 27 лютого. 

"Особлива увага до ситуації на сході і, зрозуміло Донеччині. Бахмутський напрямок - ситуація стає складнішою. Постійно ворог знищує все, що можна використовувати для захисту наших позицій, закріплення та оборони. Наші воїни, які обороняються на Бахмутському напрямі - справжні герої", - сказав Зеленський. 

Нагадаємо, раніше міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що РФ втрачає по 500 солдатів щодня в боях під Бахмутом. 

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті