"Суміш правдивої та неправдивої інформації" - Резніков про злиті в мережу документи з Пентагону

Файли з секретними військовими документами США, які нібито просочилися і які були розміщені в інтернеті, "містять суміш правдивої та неправдивої інформації". Про це 12 квітня заявив міністр оборони України Олексій Резніков, який прибув до Мадрида на зустріч зі своєю колегою Маргаритою Роблес, повідомляє Sky News

"Витік секретних документів зі США є сумішшю правдивої та неправдивої інформації", - заявив Резніков.

"Виступаючи в Мадриді, Олексій Резніков також заявив, що будь-яка правдива інформація у файлах більше не актуальна", - пише видання.

Як повідомляється, міністр оборони України також сказав, що вважає ці витоки інформаційною операцією, вигідною росії та її союзникам.

Нагадаємо, раніше видання The New York Times писало, що в мережу "злили документи", в яких могла бути інформація про підготовку України до контрнаступу.

Як повідомлялося, у Держдепі запевнили, що "витік документів" не вплине на допомогу Україні від США. 

 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті