Шахраї намагалися безуспішно продати через "Дію" викрадене авто

Шахраї намагалися через "Дію" продати викрадене авто, але не змогли. Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі віцепрем'єр-міністр, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

"Реєстр транспортних засобів одразу перевіряє авто по базах даних та реєстрах. Тому швидко відмовляє, якщо машина в розшуку, вкрадена або арештована, якщо її намагається продати людина, яка перебуває в розшуку, або якщо в людини підроблені документи", - пояснив віцепрем'єр-міністр.

"Тож продавати авто через "Дію" не тільки зручно, а ще й супербезпечно", - підкреслив він. 

Федоров акцентував, що вказану послугу запустили наприкінці грудня 2023 року і за цей час українці понад 22 тисячі разів успішно продали авто через "Дію" - зробити це просто, як замовити доставку.

Як повідомлялося, Кабмін дозволив відкрити код застосунку "Дія" для розробників з усього світу.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті