Північна Корея запустила балістичну ракету над територією Японії

Північна Корея вчергове здійснила запуск балістичної ракети невстановленого типу в напрямку Східного моря, яка пролетіла над територією Японії. Про це повідомляє Еспрессо з посиланням на Yonhap.

Пвденнокорейські військові повідомили, що Північна Корея випустила невизначену балістичну ракету в напрямку Східного моря 3 листопада.

Через пуск ракети в Японії спрацювала автоматична система попередження. ЇЇ повідомлення з'явилися в ефірі національного телебачення та програмах на телефонах. Тривогу було оголошено на північному сході Японії. Людей закликали сховатися у підземних приміщеннях чи міцних будинках.

Як зазначається, балістична ракета пролетіла над територією Японії та впала у Тихому океані.

Як повідомлялося раніше, Північна Корея визнала фейкові "референдуми", проведені російськими окупантами в Україні.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті