Санкції ЕС проти росіян через напад на Україну продовжать ще на пів року - ЗМІ

Європейський Союз на пів року продовжив без змін санкції, запроваджені проти майже 1500 фізосіб та 205 юридичних осіб з росії у зв’язку з агресивною війною РФ проти України. Про це повідомляє кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Джозвяк, - пише "ЄП".

"Замороження активів та заборона в’їзду для 1473 осіб і 205 юросіб, застосовані ЄС за дії, спрямовані на підрив територіальної цілісності України, продовжені на шість місяців. Попри деякі спекуляції, зі списку нікого не виключили – принаймні поки що", - повідомив Джозвяк. 

Як повідомлялося, Індія вирішила дотримуватися західних санкцій проти росії, зокрема стелі цін на російську нафту на рівні 60 доларів.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті