Індія вирішила дотримуватися західних санкцій проти росії щодо ціни на нафту - Bloomberg

Індія вирішила дотримуватися західних санкцій проти росії, зокрема стелі цін на російську нафту на рівні 60 доларів. Про це інформує Bloomberg.

Джерела видання розповіли, що урядові органи попросили банки та трейдерів дотримуватися санкцій проти росії. Чиновники з Індії своєю чергою не стали офіційно повідомляти про підтримку санкцій та обмеження цін на російську нафту.

Раніше Індія провела детальну дискусію із США та іншими країнами Великої сімки у межах зустрічі країн G20. За даними джерел, вони задоволені діями Індії.

Видання нагадує, що Індія раніше майже не купувала нафту в Москви, однак зараз її ринок став ключовим для росії. 

Наразі ця країна та Китай стали основними покупцями російської нафти після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Індії зателефонував путіну і закликав диктатора "до діалогу та дипломатії". 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті