Саакашвілі заявив про "активне" повернення в грузинську політику "паралельно з діяльністю в Україні"

Колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявив, що відтепер має намір брати активну участь у грузинській політиці. Про це повідомляє Грузія онлайн.

Як написав Саакашвілі у Facebook, зроблені вчора, 15 червня, на засіданні Верховної Ради Аджарії заяви стали для нього "останньою краплею".

"Останньою краплею став парад зрадників, який я вчора побачив у Верховній Раді Аджарії. Зрада Грузії і спроба зросійщення вже проникли на всі рівні. Незважаючи на стан здоров'я, я маю намір дуже активно включиться в грузинську політику, паралельно з моєю діяльністю в Україні. Ми не повинні склавши руки чекати перемоги України, а активно наближати їх нашими інноваційними та сміливими діями. Відсьогодні маю намір брати участь у всіх "судах", де можу [брати участь] фізично. Також, як і завжди, закликаю до об'єднання всі національні, антиросійські сили Європи, зокрема, насамперед, засновану мною партію "Національний рух", - йдеться в заяві Саакашвілі.

У повідомленні наголошується, що 15 червня глава уряду АР Аджарії Торніке Ріжвадзе представив доповідь Верховній Раді. Після виступу Ріжвадзе поставили запитання члени Верховної Ради від опозиції. Одне із запитань стосувалося збільшення кількості громадян РФ і пов'язаних із цим небезпек. Торніке Ріжвадзе назвав війну 2008 року "боягузливо програною війною".

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті