Верховна Рада закликала главу Грузії помилувати Міхеїла Саакашвілі

Верховна Рада звернулася до президентки Грузії Саломе Зурабішвілі та парламентів держав - членів ЄС щодо необхідності помилування громадянина України Міхеіла Саакашвілі. Про це пише нардеп Ярослав Железняк у своєму Телеграм 14 липня.

"Рада звернулася (№9491) до Президента Грузії Саломе Зурабішвілі та парламентів держав - членів ЄС щодо необхідності здійснити гуманітарний акт та помилувати третього президента Грузії (2004-2013 рр.), громадянина України Міхеіла Ніколозовича Саакашвілі", - розповів він.

Зокрема, депутати закликали Саломе Зурабішвілі надати Уповноваженому ВРУ з прав людини доступ до Саакашвілі. Також звернулися до неї із закликом його помилувати, враховуючи тяжкий фізичний стан.

"... звертаємося до парламентів держав - членів ЄС з проханням ухвалити відповідні рішення щодо необхідності здійснення Президентом Грузії помилування Саакашвілі, підтвердивши важливість дотримання міжнародних стандартів прав людини", - додається у зверненні.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський доручив Міністерству закордонних справ викликати посла Грузії, щоб висловити йому рішучий протест через ситуацію з експрезидентом Грузії Міхеїлом Саакашвілі.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті