Верховна Рада закликала главу Грузії помилувати Міхеїла Саакашвілі

Верховна Рада звернулася до президентки Грузії Саломе Зурабішвілі та парламентів держав - членів ЄС щодо необхідності помилування громадянина України Міхеіла Саакашвілі. Про це пише нардеп Ярослав Железняк у своєму Телеграм 14 липня.

"Рада звернулася (№9491) до Президента Грузії Саломе Зурабішвілі та парламентів держав - членів ЄС щодо необхідності здійснити гуманітарний акт та помилувати третього президента Грузії (2004-2013 рр.), громадянина України Міхеіла Ніколозовича Саакашвілі", - розповів він.

Зокрема, депутати закликали Саломе Зурабішвілі надати Уповноваженому ВРУ з прав людини доступ до Саакашвілі. Також звернулися до неї із закликом його помилувати, враховуючи тяжкий фізичний стан.

"... звертаємося до парламентів держав - членів ЄС з проханням ухвалити відповідні рішення щодо необхідності здійснення Президентом Грузії помилування Саакашвілі, підтвердивши важливість дотримання міжнародних стандартів прав людини", - додається у зверненні.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський доручив Міністерству закордонних справ викликати посла Грузії, щоб висловити йому рішучий протест через ситуацію з експрезидентом Грузії Міхеїлом Саакашвілі.

Статті

Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Всі статті