Саакашвілі, як "гордий громадянин України", закликає народи Північного Кавказу позбутися російської залежності

Екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі, як "гордий громадянин України", закликав народи Північного Кавказу позбутися російської залежності. Про це він написав у своєму "Зверненні до народів Північного Кавказу" у Твіттер.

"Прийшов час. Моє звернення до народів Північного Кавказу. Я звертаюся до всіх волелюбних народів і громадян Російської імперії, яка поневолювала Кавказ протягом століть, знищила цілі народи і продовжує займатися геноцидом і русифікацією кавказців, (і яка) переживає останні місяці свого існування. Зараз, як ніколи, нам потрібно оживити й відродити дух Імама Шаміля, Байсангура, Джохара Дудаєва, мільйонів героїв опору, для яких Свобода була найвищою цінністю, адже саме цей генетичний код Росія й намагалася завжди в нас придушувати", - заявив Саакашвілі.

Він нагадав, що "Україна, яка бореться, через свій парламент визнала Республіку Ічкерія".

"Настав час усім активізуватися. Недавні події показали крайню слабкість режиму в Москві. Відроджуйте старі і створюйте нові осередки опору, активізуйте ваші зв'язки з діаспорою і через неї і, звичайно, через Україну, давайте разом готувати демократичний світ до незалежності північнокавказьких народів", - закликав Саакашвілі.

"Ми повинні наводити мости один з одним, щоб зробити процес розпаду (Росії) максимально ненасильницьким і в майбутньому уникати конфліктів.

Саакашвілі пропонує створити "постійний секретаріат організації Вільного Кавказу в Києві". "Упевнений, влада України підтримає", - вважає він.

Саакашвілі впевнений: "Щойно впаде режим Путіна, влада в Грузії одразу зміниться, і на Південному Кавказі з'являться перспективи примирення Азербайджану і Вірменії, тому ми дуже скоро отримаємо зовсім інший, об'єднаний Південний Кавказ, і одночасно (з цим) треба шукати шляхи об'єднання всього Кавказу з виходом на Україну, яка перемогла, і всю Європу".

Як повідомлялося, Саакашвілі заявив про "активне" повернення в грузинську політику "паралельно з діяльністю в Україні".

27 червня Саакашвілі заявив: "Я дуже добре знаю Путіна і впевнений - у нього залишилося кілька тижнів".

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті