Росіяни знов обстріляли деокуповане Невське на Луганщині, зруйновано житло – Лисогор

Російські окупанти знов обстріляли деокуповане село Невське Сватівського району на Луганщині 14 вересня. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 15 вересня.

"Учора росіяни зранку і по обіді відкрили вогонь по Невському. Повністю зруйновано один будинок, ще два мають пошкодження різного ступеня. Попередньо, на щастя, обійшлося без жертв. Авіаційні удари витримали Надія і Новоєгорівка", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що від артилерійських та мінометних обстрілів противника постраждали Невське та Білогорівка.

Раніше повідомлялось, що жителі деокупованих сіл Луганщини отримали допомогу від поліції та подякували за "піднятий дух".

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті