Жителі деокупованих сіл Луганщини отримали допомогу від поліції та подякували за "піднятий дух"

Мешканці кількох деокупованих сіл Сватівського району Луганської області отримали гуманітарну допомогу завдяки поліцейським Луганщини 13 вересня. Про це повідомив Телеграм-канал поліції Луганщини.

"На жаль, через постійні обстріли поліцейські не кожен день мають можливість потрапити на деокуповані території. Сьогодні ж, 13 вересня, більш-менш безпекова ситуація та стан доріг дозволили дістатися до багатостраждальних населених пунктів". – сказано в повідомленні.

Зазначається, що люди тут чекають на візит копів та радо їх зустрічають.

Поліцейські, які несуть службу вдовж лінії розмежування,  доставили місцевим мешканцям хліб.

"Привезли із собою і Starlink  – біля нього одразу гуртуються люди, кожен чекає, коли хлопці завершать встановлювати систему супутникового зв’язку, і нарешті буде можливість подзвонити рідним та поспілкуватися з ними", – йдеться в повідомленні.

Щоразу поліцейські закликають евакуюватися людей до більш безпечних районів, але  місцеві відмовляються.

"Чого ми маємо тікати з своєї землі?! Нехай вони нас бояться, - каже жителька села Рябівка. – Усі чекають не так хліба, як морально – щоб вони дух в нас підняли".

Раніше повідомлялось, що поліцейські привезли гумдопомогу в деокуповані села Луганщини, дали мешканцям можливість зателефонувати й задокументували злочин рашистів.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті