Поліцейські привезли гумдопомогу в деокуповані села Луганщини, дали мешканцям можливість зателефонувати й задокументували злочин рашистів

Гуманітарну допомогу доставили поліцейські в деокуповані села Луганщини, - повідомила поліція Луганщини у своєму Телеграм-каналі 7 вересня.

"Поліцейські Луганщини задокументували військовий злочин на деокупованій території та доставили гуманітарну допомогу співгромадянам", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що цього разу під час візиту поліцейські роздали місцевим жителям продуктові набори та хліб, а в селі Греківка задокументували факт ворожого обстрілу, внаслідок якого був зруйнований будинок місцевої мешканки.

Крім того, аби громадяни змоги зателефонувати рідним та повідомити, що вони живі, правоохоронці встановили систему супутникового зв’язку Starlink.

Раніше повідомлялось, що хліб, продуктові й гігієнічні набори доставлені мешканцям чотирьох деокупованих сіл Луганщини.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті