Поліцейські привезли гумдопомогу в деокуповані села Луганщини, дали мешканцям можливість зателефонувати й задокументували злочин рашистів

Гуманітарну допомогу доставили поліцейські в деокуповані села Луганщини, - повідомила поліція Луганщини у своєму Телеграм-каналі 7 вересня.

"Поліцейські Луганщини задокументували військовий злочин на деокупованій території та доставили гуманітарну допомогу співгромадянам", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що цього разу під час візиту поліцейські роздали місцевим жителям продуктові набори та хліб, а в селі Греківка задокументували факт ворожого обстрілу, внаслідок якого був зруйнований будинок місцевої мешканки.

Крім того, аби громадяни змоги зателефонувати рідним та повідомити, що вони живі, правоохоронці встановили систему супутникового зв’язку Starlink.

Раніше повідомлялось, що хліб, продуктові й гігієнічні набори доставлені мешканцям чотирьох деокупованих сіл Луганщини.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті