Хліб, продуктові й гігієнічні набори доставлені мешканцям чотирьох деокупованих сіл Луганщини

Мешканцям чотирьох деокупованих сіл Луганщини – Невського, Макіївки, Греківки та Новолюбівки – поліцейські доставили хліб, а також продуктові й гігієнічні набори 29 й 30 серпня. По це повідомили голова Луганської ОВА Артем Лисогор й поліція Луганщини в Телеграм 31 серпня.

"Поліцейські привезли людям гуманітарну допомогу: гігієнічні та продуктові набори від Товариства Червоного Хреста України й хліб від Красноріченської територіальної громади", – сказано в повідомленні поліції.

Лисогор уточнив, що це було зроблено протягом двох днів, коли обстріли населених пунктів були менш щільними.

Раніше повідомлялось, що Лисогор розповів про просування ЗСУ й тиск ворога на Луганщині.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті