Лисогор розповів про просування ЗСУ й тиск ворога на Луганщині

Російські окупанти посилили тиск на Луганщині протягом останнього тижня, але, попри це, на деяких ділянках фронту ЗСУ просунулися на більш вигідні позиції. Про це розповів голова Луганської ОВА Артем Лисогор в ефірі "Єдиних новин" 31 серпня.

"На території Луганщини й на території Харківщини дуже потужний тиск – весь минулий тиждень тиснув ворог. Але дякуючи стійкості наших бійців ми відбили всі напади і в деяких місцях наші бійці просунулися на більш вигідні позиції, наносили ворогу ураження", – сказав Лисогор.

За його словами, окупантам було нанесено значне ураження, ворог поніс важкі втрати й наразі перегруповується.

Раніше повідомлялось, що російські окупанти вже декілька днів намагаються штурмувати в напрямку Новоєгорівки Сватівського району та постійно обстрілюють деокуповані села Луганської області.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті