Хліб, продуктові й гігієнічні набори доставлені мешканцям чотирьох деокупованих сіл Луганщини

Мешканцям чотирьох деокупованих сіл Луганщини – Невського, Макіївки, Греківки та Новолюбівки – поліцейські доставили хліб, а також продуктові й гігієнічні набори 29 й 30 серпня. По це повідомили голова Луганської ОВА Артем Лисогор й поліція Луганщини в Телеграм 31 серпня.

"Поліцейські привезли людям гуманітарну допомогу: гігієнічні та продуктові набори від Товариства Червоного Хреста України й хліб від Красноріченської територіальної громади", – сказано в повідомленні поліції.

Лисогор уточнив, що це було зроблено протягом двох днів, коли обстріли населених пунктів були менш щільними.

Раніше повідомлялось, що Лисогор розповів про просування ЗСУ й тиск ворога на Луганщині.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті