Росіяни знов обстріляли деокуповане Невське на Луганщині, зруйновано житло – Лисогор

Російські окупанти знов обстріляли деокуповане село Невське Сватівського району на Луганщині 14 вересня. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 15 вересня.

"Учора росіяни зранку і по обіді відкрили вогонь по Невському. Повністю зруйновано один будинок, ще два мають пошкодження різного ступеня. Попередньо, на щастя, обійшлося без жертв. Авіаційні удари витримали Надія і Новоєгорівка", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що від артилерійських та мінометних обстрілів противника постраждали Невське та Білогорівка.

Раніше повідомлялось, що жителі деокупованих сіл Луганщини отримали допомогу від поліції та подякували за "піднятий дух".

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті