Росіяни поспішають з організацією "перших виборів" на Луганщині та посилюють примусову паспортизацію

Російські окупанти поспішають з організацією так званих "перших виборів" на окупованих територіях. Про це повідомляє Луганська ОВА.

"Поспішає ворог і з організацією так званих "перших виборів". Аби підвищити явку, посилюються заходи із примусової паспортизації населення", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, у міста і села поблизу лінії фронту, де темпи паспортизації низькі, вирушили мобільні паспортні столи.

"Про безпеку людей росіяни не думають – аби тільки вручити документи зразка рф до 10 вересня якомога більшій кількості населення", - зазначає ОВА.

Крім того, на захоплених територіях, готуючись до навчального року, росіяни видають школярам щоденники з текстом військової присяги країні-окупанту.

Як повідомлялося раніше, близько третини жителів на окупованій території Луганщини усіляко намагаються уникнути отримання паспорта РФ.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті