Росіяни поспішають з організацією "перших виборів" на Луганщині та посилюють примусову паспортизацію

Російські окупанти поспішають з організацією так званих "перших виборів" на окупованих територіях. Про це повідомляє Луганська ОВА.

"Поспішає ворог і з організацією так званих "перших виборів". Аби підвищити явку, посилюються заходи із примусової паспортизації населення", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, у міста і села поблизу лінії фронту, де темпи паспортизації низькі, вирушили мобільні паспортні столи.

"Про безпеку людей росіяни не думають – аби тільки вручити документи зразка рф до 10 вересня якомога більшій кількості населення", - зазначає ОВА.

Крім того, на захоплених територіях, готуючись до навчального року, росіяни видають школярам щоденники з текстом військової присяги країні-окупанту.

Як повідомлялося раніше, близько третини жителів на окупованій території Луганщини усіляко намагаються уникнути отримання паспорта РФ.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті