Росіяни формують списки "екстремістів" в окупованому Криму: у базі вже близько 7 тисяч осіб, з яких тисяча - кримські татари

Росіяни формують списки "неблагонадійних" в окупованому Криму. Про це пише "Центр національного спотиву" 26 листопада. 

"Росіяни розширюють штат співробітників "Центру з протидії екстремізму МВС по республіці крим" ("Центр Э"), зокрема залучаючи цивільних сексотів", - сказано в повідомленні. 

Даний центр здійснює моніторинг інформаційних ресурсів (соціальні мережі, Телеграм-канали, блоги, форуми, сайти з можливістю коментування). Основне їх завдання це виявлення "неблагонадійних осіб" та занесення їх у спеціалізовану базу "АІС екстремист". Підставою для занесення у таку базу можуть бути коментарі чи навіть реакції під дописами, що критикують російську агресію чи висловлюють проукраїнську позицію.

У взаємодії з "роскомнадзором" здійснюють блокування інформаційних ресурсів на яких публікується невигідна кремлю інформація. Також співробітники даного центру проводять спецперевірку кандидатів на посади в окупаційних адміністраціях, а також на об’єктах критичної інфраструктури. 

"Достеменно відомо, що окупанти уже внесли до своєї бази дані про близько 7 тисяч осіб. Зокрема більше тисячі це представники корінного кримськотатарського народу", - йдеться в повідомленні.

Раніше "Атеш" показали російські кораблі в Карантинній бухті в Севастополі.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті