Агенти "Атеш" показали російські кораблі в Карантинній бухті в Севастополі

Агенти військового руху українців і кримських татар "Атеш" показали російські кораблі в Севастополі в окупованому Криму. Відповідні фото розмістили в Телеграм-каналі "Атеш" 26 листопада. 

"Атеш" продовжує спостереження за Карантинною бухтою в Севастополі. Військові кораблі одні з наших пріоритетних цілей і тому агенти "Атеш" ведуть безперервний моніторинг морського простору біля берегів Криму. Ми ретельно спостерігаємо за типами суден і маршрутами їхнього прямування. Агенти активно збирають і передають інформацію в потрібні руки, спрямовуючи всі зусилля на якнайшвидше звільнення півострова від рашистів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що окупанти продовжують використовувати Крим для своїх злочинних дій і логістичних потреб.

"Однак ми не дозволимо цьому довго тривати і докладемо всіх зусиль для якнайшвидшого його визволення", - підкреслюється в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що військовий рух українців і кримських татар "Атеш" заявив про свою причетність, а також про причетність жителів Джанкоя до удару по військовій частині окупантів у Криму 24 листопада.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті