Агенти "Атеш" показали російські кораблі в Карантинній бухті в Севастополі

Агенти військового руху українців і кримських татар "Атеш" показали російські кораблі в Севастополі в окупованому Криму. Відповідні фото розмістили в Телеграм-каналі "Атеш" 26 листопада. 

"Атеш" продовжує спостереження за Карантинною бухтою в Севастополі. Військові кораблі одні з наших пріоритетних цілей і тому агенти "Атеш" ведуть безперервний моніторинг морського простору біля берегів Криму. Ми ретельно спостерігаємо за типами суден і маршрутами їхнього прямування. Агенти активно збирають і передають інформацію в потрібні руки, спрямовуючи всі зусилля на якнайшвидше звільнення півострова від рашистів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що окупанти продовжують використовувати Крим для своїх злочинних дій і логістичних потреб.

"Однак ми не дозволимо цьому довго тривати і докладемо всіх зусиль для якнайшвидшого його визволення", - підкреслюється в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що військовий рух українців і кримських татар "Атеш" заявив про свою причетність, а також про причетність жителів Джанкоя до удару по військовій частині окупантів у Криму 24 листопада.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті