Росія проведе осінній призов на військову службу на всіх окупованих територіях України

Призов на військову службу пройде з 1 жовтня у всіх суб'єктах РФ, а також у "ДНР", "ЛНР", Херсонській та Запорізькій областях. Про це повідомляє Міноборони РФ.

"Призов на військову службу пройде з 1 жовтня у всіх суб'єктах РФ, у тому числі в нових регіонах", - йдеться у повідомленні.

Термін військової служби в рамках осіннього призову становитиме 12 місяців.

Міноборони обіцяє, що призовників не надсилатимуть для участі у "спецоперації" та до пунктів дислокації в "нових регіонах".

У відомстві в черговий раз запевнили, що планів проведення додаткових мобілізаційних заходів у Генштабу немає.

Як повідомлялося раніше, російські загарбники посилюють мобілізаційні заходи на тимчасово окупованих територіях Херсонської області.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті