У "ЛНР" окупанти пропонують підозрюваним у злочинах йти вбивати українців в обмін на закриття справи

На тимчасово окупованій території Луганщини російські окупанти пропонують долучитися до лав збройних сил РФ підозрюваним у кримінальних злочинах. Про це повідомив у Телеграм очільник Луганської ОВА Артем Лисогор. 

"До так званої "лнр" надійшла методичка, згідно з якою силовики зобов’язані пропонувати укласти контракт з міноборони рф не тільки обвинуваченим, а й підозрюваним. Тобто, практично кожному. Після обіцяють посприяти припинити кримінальну справу", - повідомив Лисогор. 

За його словами, російські силовики пропонують долучитися до армії РФ також порушникам комендантської години, і тим, хто знаходиться під адміністративним наглядом. 

"Про виконання плану необхідно доповідати вищому керівництву", - зазначив Лисогор. 

Як повідомлялося, насильно мобілізований мешканець окупованої Луганщини розстріляв шістьох окупантів і втік.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті