Росіяни використають 9 травня для пропаганди мобілізації на тимчасово окупованих територіях - Херсонська облрада

Росіяни на тимчасово захоплених українських територіях планують використати дату 9 травня для пропаганди мобілізації. Про це у Фейсбуці повідомляє перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський.

"На тимчасово окупованих територіях активно почалась підготовка до фетишу рф - 9 травня. Для цього заплановано цілий комплекс різноманітних заходів, включаючи втручання в освітній процес, який на ТОТ є сильно мілітаризованим і без цього. Одночасно окупаційна адміністрація планує використати цю дату в пропаганді мобілізації населення до російської армії", - зазначив Соболевський.

Як повідомлялося раніше, головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський заявив, що вище російське воєнне керівництво поставило задачу своїм військам захопити Часів Яр на Донеччині до 9 травня.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті