Росія не зможе ефективно протидіяти ATACMS – Ігнат

Російські військові не зможуть ефективно протидіяти балістичним ракетам ATACMS, які здатні вражати цілі на відстані 300 км. Про це повідомив спікер Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону 1 жовтня.

"Це балістика. Навряд російські комплекси зможуть ефективно протидіяти їй. Можливо, але все ж таки це ракета здатна бити щонайменше 300 км, а то й більше. Саме слово "балістика" викликатиме тривогу у росіян", - зазначив Ігнат.

Також речник Повітряних сил додав, що "крилатих ракет багато не буває".

"Зараз маємо тандем. Сподіваємося на тріо з німецькою ракетою "Taurus", ну і квартет доповнив би непогано ATACMS", - сказав Ігнат.

Як повідомлялось раніше, голова комітету з оборони бундестагу ФРН виступає за термінове постачання Україні ракет "Taurus".

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті