На Валдаї біля резиденції путіна помітили ЗРК "Панцир-С1

Журналісти російської служби Радіо Свобода знайшли систему протиповітряної оборони "Панцир-С1", яка розташована поруч із резиденцією росыйського диктатора путіна на Валдаї. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Зазначається, що ЗРК розташована в лісі на острові Горобиновий, що за 3,7 кілометра від валдайської "дачі" російського диктатора.

Зокрема, вежу зі встановленим на ній ЗРК видно на оновлених супутникових знімках Google, які було зроблено 6 травня цього року.

З історії знімків за минулі місяці на сервісі Planet.com слідує, що цю позицію ППО біля валдайської резиденції путіна було споруджено у березні 2024 року.

Нагадаємо, раніше керівник ГУР МО Кирило Буданов розповів про невдалі спроби замахів на путіна. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
10.09.2025
11:10

«Ніхто, крім нашого солдата, не наближає мир у нашому розумінні». Російські ЗМІ про Україну

"Російська зона – це Новоросія і Київ, західна зона – області, які відійдуть Угорщині та Польщі, і, нарешті, демілітаризована зона – це Україна. Від Житомира до Рівного".
Луганськ
09.09.2025
11:39

Щоденник матері 18-річного добровольця: Розбаланс між офіційними новинами й реаліями травмує

Його відпускають на ВЛК за місцем реєстрації на два дні. Відпускає людина під свій ризик, бо можна ж отримати чергового СЗЧ. А на ВЛК призначають прийом ключового лікаря на дату ЧЕРЕЗ 20 ДНІВ!
Донбас
07.09.2025
14:14

Намальований "герой" Олександр Захарченко і Пушилін, який роздає порожні обіцянки. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулої неділі на окупованому Донбасі під пильною увагою місцевих ЗМІ відзначали День Донецька, День Шахтаря та імітували всенародну скорботу з приводу річниці ліквідації ватажка «ДНР» Олександра Захарченка
Всі статті