Голова комітету з оборони бундестагу ФРН виступає за термінове постачання Україні ракет "Таурус"

Голова комітету з оборони бундестагу ФРН Марі-Агнес Штрак-Ціммерман виступає за термінове постачання Україні крилатих ракет "Таурус". Про це повідомляє Телеграм-канал "DW Главное".

"Треба терміново поставити "Таурус", - заявила глава комітету. 

В інтерв'ю виданням медіагрупи Funke Марі-Агнес Штрак-Ціммерман пояснила, що "цілеспрямоване використання крилатих ракет дасть змогу українській армії порушити російські поставки".

Депутатка закликає канцлера Олафа Шольца не відкладати рішення про постачання, яке обговорюється вже шість місяців.

На запитання, чи вважає вона законними удари України німецькими крилатими ракетами по території РФ, Штрак-Ціммерман відповіла: "Міжнародне право дає змогу Україні атакувати військові об'єкти на території агресора. Абсолютно незалежно від того, де зброю було вироблено і хто її надав".

Як повідомлялося, 15 вересня міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що Берлін може ухвалити рішення щодо постачання Україні крилатих ракет Taurus протягом одного-двох тижнів.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті