Голова комітету з оборони бундестагу ФРН виступає за термінове постачання Україні ракет "Таурус"

Голова комітету з оборони бундестагу ФРН Марі-Агнес Штрак-Ціммерман виступає за термінове постачання Україні крилатих ракет "Таурус". Про це повідомляє Телеграм-канал "DW Главное".

"Треба терміново поставити "Таурус", - заявила глава комітету. 

В інтерв'ю виданням медіагрупи Funke Марі-Агнес Штрак-Ціммерман пояснила, що "цілеспрямоване використання крилатих ракет дасть змогу українській армії порушити російські поставки".

Депутатка закликає канцлера Олафа Шольца не відкладати рішення про постачання, яке обговорюється вже шість місяців.

На запитання, чи вважає вона законними удари України німецькими крилатими ракетами по території РФ, Штрак-Ціммерман відповіла: "Міжнародне право дає змогу Україні атакувати військові об'єкти на території агресора. Абсолютно незалежно від того, де зброю було вироблено і хто її надав".

Як повідомлялося, 15 вересня міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що Берлін може ухвалити рішення щодо постачання Україні крилатих ракет Taurus протягом одного-двох тижнів.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті