Росія кинула на поле бою в Україну новостворену "резервну армію" – британська розвідка

Російські загарбники вперше задіяли на фронті в Україні частини своєї нової так званої "резервної" 25-ї загальновійськової армії. Про це в соцмережі Х (колишній Твіттер) 27 вересня повідомило Міністерство оборони Британії із посиланням на дані розвідки.

Зазначається, що це формування російської армії почало воювати в Україну з кінця серпня поточного року.

За даними британської розвідки, 25-та армія складається із 67-ї мотострілецької дивізії та 164-ї окремої мотострілецької бригади. Вони воюють на ділянці на захід від Сєвєродонецька та Кремінної, вздовж кордону між Донецькою та Луганською областями.

"З початку вторгнення росія лише зрідка утримувала незадіяне угруповання розміром з армію, яке потенційно могло б стати основою для нового великого наступу. Зважаючи на те, що 25 армія, очевидно, розгортається фрагментарно для посилення перенапруженої лінії фронту, новий скоординований російський наступ протягом наступних тижнів є менш імовірним", - йдеться у звіті Міноборони Британії. 

Раніше у британській розвідці повідомили, що російські війська посилили оборону Токмаку.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті