У британській розвідці повідомили, що російські війська посилили оборону Токмаку

Російська армія посилила оборону тимчасово окупованого Токмаку. Про це повідомляє розвідка Британії у соцмережі Х міністерства оборони Великобританії 17 вересня.

"Останніми днями російські війська, ймовірно, посилили свою оборону навколо окупованого міста Токмак на півдні України, яке знаходиться приблизно в 16 км за нинішньою лінією фронту", - зазначається у повідомлені.

Також британська розвідка вважає, що покращення оборони міста, ймовірно, свідчить про зростаюче занепокоєння Росії щодо тактичного проникнення українських військ через першу основну лінію оборони на півночі.

"Токмак готується стати стрижнем другої головної лінії оборони Росії", - зазначили у розвідці Британії.

Як повідомлялось раніше, у США скептично оцінили посилення військової могутності РФ після поставок боєприпасів від КНДР.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті