Російський полковник, який наказував убивати мирних жителів в Україні, взяв участь у параді в Хабаровську

Російський полковник Азатбек Омурбеков, який наказував убивати мирних жителів в Україні, взяв участь у "параді перемоги" в Хабаровську. Про це повідомляють "Важные истории".

Російський військовий злочинець очолив у Хабаровську колону техніки часів Другої світової війни. 

У повідомленні наголошується, що навесні 2022 року Омурбеков командував 64-ю мотострілецькою бригадою, яка воювала в Київській області. Військовослужбовець цієї бригади Данило Фролкін у серпні зізнався "Важливим історіям" у вбивстві мирного жителя в окупованому селі Андріївці. 

За словами Фролкіна, Омурбеков бив і принижував солдатів. "Цьому командуванню намагалися пояснити, що ми більше в наступ не підемо. Омурбеков [після цього] почав пацанів бити, типу вони слабаки, нецензурною лайкою їх покривав просто. Одному прикладом по обличчю вдарив, другому пістолет до чола приставив, сказав: "Я зараз тебе взагалі застрелю, і мені взагалі нічого за це не буде", - розповідав Фролкін.

За словами військового, всю окупацію Андріївки Омурбеков "просидів у підвалі школи", де розташовувався штаб. Також полковник передавав командуванню неправдиву інформацію про неіснуючі успіхи бригади, розповів Фролкін.

Після публікації тексту про Фролкіна з "Важливими історіями" зв'язалися кілька його товаришів по службі. Один із них розповів, що Омурбеков наказував убивати "всіх, у кого телефони знайдете". Також, за його словами, полковник наказав обстріляти кілька машин із цивільними. 

Після поранення і повернення з України Омурбекову закритим указом путіна присвоїли звання "героя росії" за "мужність і героїзм, проявлені під час виконання військового обов'язку".

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті