Російські "воєнкори" повідомляють, що путін підписав указ про звільнення генерала, який провалив наступ на Вугледар

Російські так звані "воєнкори" пишуть, що глава РФ путін підписав указ про низку кадрових призначень у Збройних силах, серед яких звільнення т.в.о. командувача Східного угруповання військ РФ генерала Рустама Мурадова.

"За моїми даними, 20 квітня 2023 р. Володимир Путін підписав указ про низку кадрових призначень у ЗС РФ. Серед інших від своєї посади звільнено відомого генерала Рустама Мурадова", - пише "воєнкор Котенок".

"Саме з цим воєначальником пов'язують нашу, м'яко кажучи, пробуксовку в районі Вугледара, оскільки виконати поставлені завдання в даному районі не вдалося, а ми зазнали серйозних втрат у живій силі і техніці. Палити свої колони на марші ще до їх розгортання в бойовий порядок, це треба вміти. Скажу, що академій закінчувати для цього не треба, як і мати на штанях генеральські лампаси", - прокоментував звільнення Мурадова російський пропагандист.

Він також повідомляє, що "тим же указом президента на пенсію відправлені генерали Дворніков, Журавльов і низка інших воєначальників".

Серед нових "тямущих" призначенців у повідомленні не згадуються конкретні прізвища, крім "десантника генерала" Теплинського.

Як повідомлялося, російські пропагандисти пишуть, що т.в.о. командувача Східного угруповання військ РФ, замість генерала Рустама Мурадова, призначено генерала Кузьменка.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті