РосЗМІ повідомляють про заміну генерала, командувача угруповання військ окупантів "Схід"

Російські пропагандисти пишуть, що т.в.о. командувача Східного угруповання військ РФ, замість генерала Рустама Мурадова, призначено генерала Андрія Кузьменка. Повідомлення про це з'явилися сьогодні, 28 березня.

Зазначається, що Мурадов наразі офіційно відправлений у відпустку, ймовірно, для узгодження з путіним, яким саме чином буде здійснено його відставку. У Мережі та ЗМІ вже пройшла інформація про те, що його зняли з посади - причиною називалися серйозні промахи під Вугледаром, коли штурм обернувся важкими втратами окупантів.

"Генерал-полковника Рустама Мурадова відсторонено від командування угрупованням військ "Схід", що воює на Південно-Донецькому та Запорізькому напрямках, але він продовжує залишатися на посаді командувача Східного військового округу до моменту нового указу Володимира Путіна про зміну командувача", - повідомляє низка ЗМІ та російських політиків.

Також нібито відомо, що тимчасово виконуючим обов'язки командувача угруповання військ "Схід" призначено генерал-лейтенанта Андрія Кузьменка - екскомандувача 6-ї загальновійськової армії, багатодітного батька. Відомо, що йому 50 років, одружений, виховує трьох дітей. У 1994 році він закінчив Омське вище загальновійськове училище імені Фрунзе. Пройшов усі щаблі військової служби від командира розвідувального взводу в Забайкальському військовому окрузі до командира з'єднання в Північно-Кавказькому військовому окрузі. Нагороджений орденом "Мужності" і чотирма медалями.

Зазначимо, що офіційно інформацію про зняття Мурадова і призначення т.в.о. Кузьменко не підтверджено.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті