Російські олігархи планують звернутися до путіна з приводу нахабства Медведчука

Представники російської бізнес-еліти планують поскаржитися путіну на Віктора Медведчука. Про це пише "Кремлівська табакерка" 27 січня.

"Великі бізнесмени планують звернення до Путіна через його українського кума Медведчука. Діяльність Віктора Медведчука в Росії викликає дедалі більше невдоволення у представників великого бізнесу", сказано в повідомленні.

Зазначається, що олігархи шоковані нахабством, з яким Медведчук намагається побудувати собі в Росії велику бізнес-імперію.

"Кум президента Росії після обміну почав активну діяльність уже в РФ. Зокрема, він поклав око на родовище нафти, яким раніше володів мільярдер Олексій Хотін", - сказано також у повідомленні. 

Зазначається, що в інтереси Медведчука увійшли кілька інших родовищ. Він, до речі, активно зайнявся і переробкою нафти. Крім НПЗ у Ростовській області він частково планував використовувати потужності нафтопереробного заводу в Туапсе. 

"Ходять чутки, що перед новим роком Медведчук особисто приїжджав на підприємство. Через місяць туди прилетіли ворожі дрони. Найімовірніше, це, звичайно, збіг", - пише також "Кремлівська табакерка".

Підкреслюється, що загалом Медведчук планує розширити свої інтереси не тільки на енергетичний сектор. Кажуть, у нього в планах щільно зайти в оборонку. У зв'язку з цим приблизно десяток великих бізнесменів готують звернення до Володимира Володимировича з проханням утримати під контролем Медведчука. У колі російських мільярдерів, до речі, далеко не всі вважають Медведчука "своїм".

Раніше повідомлялося, що Хорватія передасть Україні дорогу яхту Медведчука. Її виставлять на аукціон.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті