У США суд не дозволив уряду продавати арештовану яхту російського олігарха

Суд Нью-Йорка (США) відмовив уряду в праві продати розкішну яхту Amadea російського бізнесмена, що була арештована ще у 2022 році. Кошти від реалізації судна планувалося передати на користь України. Про це повідомляє "Голос Америки".

За даними американського уряду, суперяхта належить російському бізнесмену Сулейману Керімову, який потрапив під санкції.

Два роки тому у травні держава Фіджі конфіскувала судно Amadea, після чого передала США.

Як зазначається, за рахунки на утримання та страхування 106-метрової Amadea на місяць американським платникам податків доводиться тратити близько 740 тисяч доларів.

Щоб зменшити ці витрати, уряд США попросив дозволу продати судно та конвертувати його вартість у готівку. Відповідна практика відносно поширена у справах про цивільну конфіскацію, коли вартість активу швидко знецінюється або його утримання є надто дорогим.

Як повідомляється уряд Штатів хотів би продати цю суперяхту, оціночна вартість якого становить 230 мільйонів доларів, та переказати виручені кошти Україні в рамках підтримки.

Нагадаємо, раніше Велика Британія вирішила конфіскувати літаки і яхти у кремлівських олігархів. 

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті