Російські окупанти спробували вести штурм біля деокупованого Невського на Луганщині – Лисогор

Росіяни спробували штурмувати позиції ЗСУ біля села Невське Луганської області. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 14 липня.

"Поблизу Невського росіяни спробували організувати штурм, але ця спроба їм не вдалася", – сказано в повідомленні.

Крім того, днями по Невському вдарили ракетою С-300, внаслідок чого було зруйновано один з будинків. Уточнюється, що будинок був порожній, бо його власник встиг виїхати. 13 липня ворог завдав ударів з авіації та артилерії по Невському й Білогорівці.

Лисогор підкреслив, що залишатись у населених пунктах Луганщини на лінії фронту цивільним громадянам небезпечно, адже росіяни обстрілюють їх з усього наявного в них озброєння – від мінометів до ракетних комплексів.

Раніше повідомлялось, що до деокупованих сіл Луганщини поліція доставила продукти і засоби гігієни. У мешканців зібрали заявки щодо поновлення пенсій.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті