До деокупованих сіл Луганщини поліція доставила продукти і засоби гігієни. У мешканців зібрали заявки щодо поновлення пенсій

У деокуповані села Луганщини Невське, Макіївка та Греківка поліцейські доставили хліб, продукти й засоби гігієни. Про це повідомила поліція Луганщини в Телеграм 13 липня.

"Поліцейські супроводили старосту, яка зібрала заяви в мешканців селищ Невське, Макіївка та Греківка на відновлення пенсійних виплат та доставили й роздали кожному передані від Красноріченської територіальної громади – свіжий хліб, а від Червоного Хреста України продуктові та гігієнічні набори", – сказано в повідомленні.

Крім того, поліцейським вдалося на деякий час розгорнути супутниковий зв’язок Starlink та люди змогли зателефонувати рідним.

Раніше повідомлялось, що в деокуповані села Луганщини доставили продуктові набори, обладнання та розгорнули супутникову систему "Starlink".

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті