У деокуповані села Луганщини доставили продуктові набори, обладнання та розгорнули супутникову систему "Starlink"

Поліцейські Луганщини доставили гуманітарний вантаж у деокуповані села Луганської області. Про це повідомила поліція Луганщини у своєму Телеграм-каналі 6 липня.

"Співробітники поліції, які несуть службу в складі зведеного загону ГУНП в Луганській області разом з представником міської військової адміністрації доставили селянам продуктові набори та хліб від Красноріченської військової адміністрації", – сказано в повідомленні.

Крім того, за для підтримки життєдіяльності та для використання в повсякденному житті мешканцям Невського доставлено генератор та глибинну помпу.

Також у селах було розгорнуто супутникову систему "Starlink" та встановлено зарядну станцію, за допомогою чого місцеві мешканці змогли отримати доступ до мережі інтернет, з метою здійснення інтернет-дзвінків, а також підзарядити мобільні телефони, ліхтарі й павербанки.

Раніше повідомлялось, що мешканцям деокупованих сіл Луганщини поліцейські привезли хліб і допомогли зателефонувати рідним за допомогою Starlink.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті