Мешканцям деокупованих сіл Луганщини поліцейські привезли хліб і допомогли зателефонувати рідним за допомогою Starlink

Мешканцям чотирьох деокупованих сіл Луганської області поліцейські Луганщини привезли хліб. Про це повідомила поліція Луганщини у своєму Телеграм-каналі 23 червня.

"Протягом двох днів поліцейські доставили та роздали мешканцям селищ Невське, Макіївка, Греківка та Новолюбівка свіжий хліб переданий громадянам Красноріченьскою військовою адміністрацією", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що цього разу безпекова ситуація дозволила поліцейським розгорнути супутниковий зв’язок Starlink, й люди змогли зателефонувати рідним.

"Також поліцейські  щоразу проводять профілактичні бесіди з громадянами, щодо евакуації у більш безпечні місця країни", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що з деокупованих сіл Луганщини надійшло майже 130 повідомлень до поліції з початку року: знищено мости й домоволодіння, гине домашня худоба.

Статті

Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Всі статті