Російські окупанти атакували склад матеріалів ДТЕК

Ворог завдав удару по складських приміщеннях ДТЕК в Дніпропетровській області та пошкодив обладнання. Про це повідомляє телеграм-канал компанії 2 жовтня.

"Було пошкоджено кабелі, трансформатори, роз’єднувачі та інше обладнання. Продовжуємо оцінювати збитки та планувати, як перекрити потребу у знищених матеріалах", - зазначається у повідомленні.

У компанії підкреслили, що у загарбників не вийде зірвати підготовку до опалювального сезону.

Як повідомлялось раніше, від російських атак за добу постраждали три райони Дніпропетровщини.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті