П'ятеро енергетиків поранені внаслідок російського обстрілу прифронтової ТЕС ДТЕК

Унаслідок російського обстрілу в суботу прифронтової теплоелектростанції (ТЕС) поранено п'ятьох енергетиків. Про це повідомляє ДТЕК у Телеграм 23 грудня. 

"Нашим колегам було оперативно надано першу медичну допомогу, їх доправили до лікарні. Тримаємо зв'язок із ними та їхніми рідними. Надаємо всю необхідну допомогу", -йідеться в повідомленні.

За даними компанії, обладнання підприємства зазнало пошкоджень. Обстріл триває. Після його припинення енергетики розпочнуть ліквідацію наслідків атаки.

У ДТЕК нагадали, що за останні два місяці це вже десята атака на прифронтову ТЕС. Остання атака була 20 грудня.

Як повідомлялося, у Кураховому та Великоновосілківському районі Донеччини відновлено електропостачання. 

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті