У Києві відновили електропостачання після нічної атаки "шахедів"

У Києві відновили електропостачання після російської атаки в ніч на 25 листопада, аварійні відключення в столиці відсутні. Про це повідомляє ДТЕК у Фейсбук.

"Ремонтні бригади ДТЕК одразу виїхали на місце аварій та максимально оперативно відновлювали електропостачання", — зазначили в компанії.

Нагадаємо, зранку 25 листопада в "Укренерго" розповіли, що внаслідок нічної атаки ворога пошкоджені магістральні повітряні лінії електропередачі та лінії розподілу обленерго в центральному регіоні.

У компанії пояснили, що для ліквідації наслідків атаки потрібен час і що ремонтні бригади роблять все можливе, щоб відновити енергопостачання якомога швидше. Також в "Укренерго" попросили не перевантажувати мережі — споживати електроенергію ощадливо.

Як повідомлялося, після обстрілу 25 листопада у Києві залишалися без світла 77 житлових будинків та 120 установ

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті