У Києві відновили електропостачання після нічної атаки "шахедів"

У Києві відновили електропостачання після російської атаки в ніч на 25 листопада, аварійні відключення в столиці відсутні. Про це повідомляє ДТЕК у Фейсбук.

"Ремонтні бригади ДТЕК одразу виїхали на місце аварій та максимально оперативно відновлювали електропостачання", — зазначили в компанії.

Нагадаємо, зранку 25 листопада в "Укренерго" розповіли, що внаслідок нічної атаки ворога пошкоджені магістральні повітряні лінії електропередачі та лінії розподілу обленерго в центральному регіоні.

У компанії пояснили, що для ліквідації наслідків атаки потрібен час і що ремонтні бригади роблять все можливе, щоб відновити енергопостачання якомога швидше. Також в "Укренерго" попросили не перевантажувати мережі — споживати електроенергію ощадливо.

Як повідомлялося, після обстрілу 25 листопада у Києві залишалися без світла 77 житлових будинків та 120 установ

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті