РФ не хоче бачити своїх військових удома, а Україна готова обміняти "всіх на всіх" - Яценко

Росія призупинила обмін військовополоненими, натомість Україна готова обміняти всіх полонених окупантів на всіх українців, яких утримує РФ. Про це заявив представник Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Петро Яценко в ефірі "Свобода.Ранок".

За його словами, на початку року Україна повертала від 100 до 300 українських захисників щомісяця, а в серпні був останній обмін, коли повернулися 22 оборонців.

"Призупинення означає тільки одне - так само як ми не можемо отримати наших захисників, так само і російські сім’ї, а серед них і багатодітні батьки. Їхніми долями російська влада не опікується. Не хоче їх бачити вдома, не хоче їх обмінювати. Тому палиця має два кінці. Цей процес означає, що тут якісь інші підстави є для того, щоб призупинити ці обміни", - сказав Яценко.

Він також наголосив, що Україна завжди готова на обмін "всіх на всіх": "Ми завжди готові обміняти всіх росіян, які утримуються у полоні у нас, на всіх українців, яких утримує Росія", - зазначив Яценко. .

Нагадаємо, раніше голова Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що Україна близька до обміну "всіх на всіх", але є перепони з боку РФ. 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті