Україна близька до обміну "всіх на всіх", але є перепони з боку РФ – Буданов

У переговорному процесі України і РФ щодо обміну полоненими за формулою "всіх на всіх" є певні перепони з боку російської сторони, але ситуація не така складна, як здається. Про це заявив голова Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов в ефірі телемарафону 7 вересня. 

"Процес обміну військовополоненими триває  станом і на зараз. Є технічні труднощі. Я вважаю, що через не зовсім правильну позицію РФ. Але ми це подолаємо", - сказав Буданов.

За його словами, Україна максимально близька до того, щоб найближчим часом росія пішла назустріч щодо обміну "всіх на всіх", та над подоланням перепон триває робота української сторони.

"Просто потрібно знайти правильні шляхи врегулювання цього моменту", - зазначив очільник української розвідки.

Як повідомлялося, ГУР покаже фільм про збитих російських льотчиків, у якому є історія пілота з Мі-8, якого переконали прилетіти в Україну

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті