РФ не хоче бачити своїх військових удома, а Україна готова обміняти "всіх на всіх" - Яценко

Росія призупинила обмін військовополоненими, натомість Україна готова обміняти всіх полонених окупантів на всіх українців, яких утримує РФ. Про це заявив представник Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Петро Яценко в ефірі "Свобода.Ранок".

За його словами, на початку року Україна повертала від 100 до 300 українських захисників щомісяця, а в серпні був останній обмін, коли повернулися 22 оборонців.

"Призупинення означає тільки одне - так само як ми не можемо отримати наших захисників, так само і російські сім’ї, а серед них і багатодітні батьки. Їхніми долями російська влада не опікується. Не хоче їх бачити вдома, не хоче їх обмінювати. Тому палиця має два кінці. Цей процес означає, що тут якісь інші підстави є для того, щоб призупинити ці обміни", - сказав Яценко.

Він також наголосив, що Україна завжди готова на обмін "всіх на всіх": "Ми завжди готові обміняти всіх росіян, які утримуються у полоні у нас, на всіх українців, яких утримує Росія", - зазначив Яценко. .

Нагадаємо, раніше голова Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що Україна близька до обміну "всіх на всіх", але є перепони з боку РФ. 

Статті

Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Всі статті