Рашисти за добу поранили 2 мирних жителів Донеччини

Російські окупанти минулої доби поранили двох мирних жителів Донецької області. Про це 23 лютого у Facebook повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"За 22 лютого стало відомо про 2 мирних жителів Донеччини, поранених росіянами: у Бахмуті та Ласточкиному", - повідомив чиновник.

Загалом з початку повномасштабного вторгнення рашисти вбили 1382 та поранили 3078 мирних жителів регіону. При цьому, як наголосив Кириленко, на цей час неможливо точно встановити кількість жертв у Волновасі та Маріуполі.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що рашисти за добу вбили та поранили двох мирних жителів Донеччини.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті